مراسم تکریم و معارفه مدیر بیمارستان

روز سه شنبه مورخ ۹۷/۱۰/۲۵ مراسم تکریم جناب آقای حبیب اله حاجی بنده در حوزه مدیریت همراه با معارفه سرکار خانم حقیقت به عنوان مدیر بیمارستان که در ادامه مراسم از زحمات و مدیریت صادقانه آقای حاجی بنده تقدیر و به پاس گرامیداشت و یاد بود لوح سپاس و هدایایی اهدا گردید .

جشنی به مناسبت روز پرستار

روز سه شنبه مورخ ۹۷/۱۰/۲۵ جشنی به مناسبت سالروز ولادت خجسته و با سعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار در سالن اجتماعات بیمارستان برگزار گردید و از زحمات پرستاران با اهداء لوح تقدیر و هدایا تجلیل به عمل آمد .

تبریک روز پرستار

روز شنبه مورخ ۹۷/۱۰/۲۲ همزمان با سالروز ولادت حضرت زینب کبری (س) و روز بزرگداشت مقام پرستار، با بازدید فرماندار محترم شهرستان فلاورجان ، امام جمعه محترم شهر فلاورجان ، شهردار محترم فلاورجان ،اعضای محترم شورای اسلامی شهر فلاورجان ، مدیریت شبکه بهداشت و ریاست و مدیریت بیمارستان از بخش های درمانی بیمارستان روز پرستار را به تلاشگران این عرصه با اهداء گل و شیرینی تبریک عرض نمودند .

آگهی استعلام

آگهی استعلام واگذاری اجاره محل غرفه مواد غذایی بیمارستان امام خمینی (ره)فلاورجان

تبریک روز پرستار

روز پرستار، روز جاری شدن عاطفه ها، روز درخشیدن ایمان در قلب های مهربان مبارک باد.

اطلاعیه

اطلاعیه غربالگری فشار خون و تعیین تناسب بدنی جهت مراجعه کنندگان محترم بصورت رایگان.

کمیته پایش و سنجش کیفیت

روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۱۰/۱۹ کمیته پایش و سنجش کیفیت ،در این کمیته شاخص های عملکردی سه ماهه سوم سال۹۷ مورد بررسی قرار گرفت.

جلسه مسئولین

جلسه هماهنگی بین مسئولین مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) و شفا

کنفرانس

روز پنج شنبه مورخ ۹۷/۱۰/۱۳ کنفرانس تجویز منطقی آنتی بیوتیک با همکاری معاونت غذا و دارو و مدیریت دارویی بیمارستان

تبریک انتصاب سرکار خانم حقیقت

سرکار خانم حقیقت انتصاب شایسته سرکار عالی به عنوان مدیر بیمارستان امام خمینی (ره) فلاورجان که بیانگر تعهد ،کارآمدی ،لیاقت و شایستگی‌ های بر جسته در صحنه‌های خدمت صادقانه به نظام و میهن اسلامی است تبریک عرض نموده ، موفقیت و سربلندی شما را از درگاه خداوند منان مسئلت داریم.

صفحه‌ها

اشتراک در بیمارستان امام خمینی فلاورجان RSS