سیستم نوبت دهی تلفنی

راهنمای استفاده از سامانه ی نوبت دهی تلفنی بیمارستان امام خمینی (ره) فلاورجان

سامانه ی نوبت دهی تلفنی بیمارستان امام خمینی (ره) فلاورجانبا شماره تلفن های ۳۷۴۳۵۰۸۳ و  ۳۷۴۲۹۸۵۵ همه روزه از ساعت ۵ عصر لغایت ۱۰ صبح روز بعد آماده نوبت دهی به شهروندان عزیز می باشد.

****************************************

ابتدا شماره ی کد ملی خود، کد تخصص مورد نیاز و کد پزشک مورد نظر را ( مطابق جدول زیر) در دسترس داشته باشید. سپس با یکی از شماره تلفن های ۳۷۴۳۵۰۸۳ یا ۳۷۴۲۹۸۵۵تماس حاصل نمایید. جهت نوبت گیری مطابق موارد زیر عمل کنید:

- عدد ۱ را شماره گیری کنید. کد ملی خود را بصورت کامل وارد کنید. کد تخصص مورد نیاز و کد پزشک مورد نظرتان را مطابق جدول زیر وارد کنید. در آخر مجددا با شماره گیری عدد ۱ نوبت شما و زمان حضورتان در درمانگاه اعلام می شود.لازم است جهت قطعی کردن نوبت خود در زمان اعلام شده توسط سیستم، با دردرست داشتن کارت ملی به درمانگاه مراجعه نمایید.

اطلاع از زمان حضور پزشک مورد نظر در درمانگاه:
- جهت اطلاع از زمان حضور پزشک پس از تماس با شماره های فوق عدد ۲ را شماره گیری کنید سپس به ترتیب کدتخصص مورد نیار و کدپزشک مورد نظر را وارد کنید. سیستم زمان حضور پزشک مورد نظر در درمانگاه را به شما اعلام خواهد کرد.

اطلاع از نوبت های رزرو شده:
- جهت اطلاع از نوبت های رزرو شده پس از تماس با شماره های فوق عدد ۳ را شماره گیری نموده و پس از وارد کردن کدملی خود از نوبت های رزرو شده مطلع شوید.

حذف نوبت های رزرو شده:
- چنانچه تمایل به حذف نوبتهای رزرو شده داشتید پس از تماس با شماره بالا عدد ۴ را شماره گیری نمایید. پس از وارد کردن کدملی شما، نوبت های رزرو شده حذف خواهد شد
اتباع خارجی -افاغنه:
- اتباع خارجی فاقد کد ملی ، عدد ۵ را شماره گیری نموده و سپس جهت ثبت نوبت عدد ۱ را شماره گیری نمایند. پس از ثبت نوبت کد شناسایی توسط سیستم اعلام خواهد شد. برای قطعی کردن نوبت خود با در دست داشتن کد شناسایی اعلام شده به پذیرش درمانگاه مراجعه نمایید.
تذکر:
- پس از ثبت نوبت به صورت تلفنی باید جهت قطعی نمودن نوبت خود در زمان اعلام شده مراجعه فرمایید.چنانچه حداکثر۳ بار نوبت رزرو شده ی خود را قطعی نکنید؛سیستم تا یک ماه امکان اخذ نوبت تلفنی به شما نخواهد داد.